Toimitilavuokraus

Puhelin: 020 130 212 (arkisin 08:00 – 16:00)
Sähköposti: toimitilat@colliers.com

Ratamestarinkatu 7 B, 00520 Helsinki
Käyntiosoite 7 A

Pääkaupunkiseutu

Jussi Järvinen

Head of Leasing
+358 400 421 464
jussi.jarvinen@colliers.com

André Aho

Leasing Manager
+358 46 875 2941
andre.aho@colliers.com

Janna Tigerstedt

Senior Leasing Manager
+358 40 900 3976
janna.tigerstedt@colliers.com

Jenni Selänne

Leasing Manager
+358 40 680 7723
jenni.selanne@colliers.com

Helena Koivu

Senior Leasing Manager
+358 44 738 1240
helena.koivu@colliers.com

Mariia Ikonen

Junior Leasing Manager
+358 40 964 2785
mariia.ikonen@colliers.com

Kanta-Häme, Keski-Suomi, Pirkanmaa & Varsinais-Suomi

Heikki Salokero

Leasing Manager
+358 44 721 9982
heikki.salokero@colliers.com

Pohjois-Suomi

Anu Rajala

Senior Leasing Manager
+358 40 634 1080
anu.rajala@colliers.com

Saija Vilppola

Junior Leasing Manager
+358 46 875 2828
saija.vilppola@colliers.com

Katja Hatakka

Head of Commercial Consulting and Development
+358 50 594 5880
katja.hatakka@colliers.com

Antti Ahola-Huhta

Senior Commercial Consultant
+358 46 8757746
antti.ahola-huhta@colliers.com

Pia Rosvall

Senior Commercial Consultant
+358407796069
pia.rosvall@colliers.com

Tiina Leskinen

Leasing Manager
+358 503441005
tiina.leskinen@colliers.com

Sylva Dahlsström

Sylva Dahlström

Senior Commercial Consultant, Jumbo
040 553 6101
sylva.dahlstrom@colliers.com

Ville Vihavainen

Consultant, Tenant Representation
+358 46 875 7476
ville.vihavainen@colliers.com