Toimitilat

Puhelin: 020 130 212 (arkisin 08:00 – 16:00)
Sähköposti: toimitilat@colliers.com

Ratamestarinkatu 7 B, 00520 Helsinki
Käyntiosoite 7 A

Vikailmoitukset

Puhelin: 020 130 211 (24h päivystys)

Pääkaupunkiseutu

Risto Autio

Vuokrauspäällikkö
040 684 8318
risto.autio@colliers.com

Antti Eeva

Vuokrauspäällikkö
044 752 5498
antti.eeva@colliers.com

Pasi Mäkelä

Pasi Mäkelä

Vuokrauspäällikkö
040 145 6652
pasi.makela@colliers.com

Pia Teräs

Vuokraus- ja markkinointipäällikkö
050 592 5464
pia.teras@colliers.com

Keski-Suomi

Heikki Salokero

Vuokrauspäällikkö
044 721 9982
heikki.salokero@colliers.com

Pohjois-Suomi

Anu Rajala

Vuokrauspäällikkö
040 634 1080
anu.rajala@colliers.com

Anni Tenhunen

Anni Tenhunen

Head of Commercial Consulting and Development
+358 407256005
Anni.Tenhunen@colliers.com

Sylva Dahlsström

Sylva Dahlström

Senior Commercial Consultant, Jumbo
+358 405536101
Sylva.Dahlstrom@colliers.com

Päivi Korpela

Päivi Korpela

Senior Commercial Consultant
+358 503446734
Paivi.Korpela@colliers.com

Tanja Teeriaho

Tanja Teeriaho

Leasing Manager, Mall of Tripla
+358 504801989
tanja.teeriaho@colliers.com

Vesa Viertiö

Vesa Viertiö

Commercial Consultant
+358 406215866
Vesa.Viertio@colliers.com